Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 65 x 45 cm, rámováno, nedatováno, signováno vpravo dole Famíra.Autor viz T 1/208, TD 52, V 5/470, Ch 2/210, NEČVU 1/170.